Architektura 21szego wieku : Aktualizacja: Wyobraź sobie Missisipi

Spirit Island Void Interior Kilka dni temu podzieliliśmy się próbą projektów z inicjatywy Imagine the Mississippi, w ramach której grupa studentów z University of Minnesota podjęła wyzwanie ponownego wynalezienia charakteru nabrzeża.
Podczas gdy propozycje, które poprzednio zawierały, obejmują nową kombinację basenów / akwariów i miejsce, w którym można doświadczyć wodospadu z bliska i osobiste, dzisiejsze propozycje zawierają cztery nowe wizje dla Missisipi.
Sprawdź pięć kolejnych propozycji po przerwie.
Jedno podejście do obszaru St.
Anthony Falls obejmuje wprowadzenie pustki medytacyjnej, w której odwiedzający mogą doświadczyć naturalnej przestrzeni pamięci.
Pustka służy jako blizny, aby zapamiętać, gdzie wyspa (fragmenty skał pozostawione, gdy opadły opadły) kiedyś stanęła przed Armią Korpusu Inżynierów usunięto jego pozostałości w 1960 roku.
Pustka zamknie odwiedzających w bliskiej i medytacyjnej przestrzeni, otaczającej ryczącą rzekę.
Innym pomysłem jest tarasowe spa termalne z trzema różnymi zbiornikami wody w różnych temperaturach.
Odwiedzający mogą przyjść i kąpać się w całkowitym relaksie, ciesząc się bliskością upadków.
Spirit Island Void Section Spirit Island Void Plan Spirit Island Void Interior Jedna propozycja wygląda na Minneapolis.
w przeszłości w młynie i proponuje wykopanie pozostałych fundamentów w parku Mill Ruins i ponowne otwarcie kanału jako ulicy handlowej i deptaka.
Na tej nowej ulicy goście mogą spacerować wzdłuż starych tuneli wyścigowych pod młynami i dostać się do ruin bezpośrednio przez ścianę kanału.
Odwiedzający będą mogli pikniku i odpocząć na trawiastych trawnikach schowanych w odkrytych ruinach.
Spa Spa Spa Plan Spa Night View Dzień Spa View Inna połączona propozycja patrzy na Silo Bakery and Market jako ukłon w stronę przemysłowego młyna, który napędza turbiny odpowiedzialne za rozdrabnianie mąki.
Zbudowane przez wyrzeźbienie kubełków w silosach, piekarnia jest postrzegana jako bardziej placówka edukacyjna, która zademonstruje każdy etap procesu pieczenia: mielenie mąki, mieszanie, pieczenie i jedzenie.
Mill Ruins Section Mill Ruins Plan Mill Ruins Most dla pieszych Młyn Ruiny Widok na kanał Pomysł ten łączy się z wizją uratowania zabytkowych Silosów, które są obecnie przeznaczone do wyburzenia.
Wywracając wewnętrzne silosy, elastyczna przestrzeń odpowiednio będzie wspierać przestrzeń rynkową dla całorocznych sprzedawców.
Oświetlenie i wsparcie strukturalne będą zapewnione za pomocą dziennych świateł.
które przebijają fasadę budynku, aby zgromadzić światło dzienne.
Na najniższym poziomie zastąpienie betonowej ściany fundamentowej szklaną fasadą pozwoli na płynny dostęp do proponowanej ulicy handlowej dla pieszych, która przebiegnie przez teren budowy.
Silo Bakery Section Silo Bakery Plan Silo Bakery Interior Silo Bakery Exterior Propozycje przedstawione tutaj to tylko część studentów.
praca.
Sprawdź ich cyfrową książkę dla wszystkich swoich pomysłów.
Sekcja Rynku Silosu Sekcja Rynku Silosu Rynek Silo Rynek Wnętrze Silo Market Exterior
[podobne: olx pszczyna, glina pylasta, granit cena za m2 ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: glina pylasta granit cena za m2 olx pszczyna