Budownictwo i architektura : 100% Treść / Cheungvogl

Cheungvogl W erze po II wojnie światowej gwałtowny wzrost na rynku mieszkaniowym często powodował.
społeczności podmiejskich, które powstały, aby odreagować natychmiastową potrzebę mieszkania.
Miasta zachowały swoją kulturową tożsamość, a nie przedmieścia, które wdzierały swoje nowe społeczności w komercyjne lub kulturalne byty, przedmieścia stale polegały na bliskości miasta w takich sprawach.
Ponieważ ten stary model jest wysoce niezrównoważony i zależny od samochodu, Christoph Vogl z Cheungvogl studiował przedmieścia Long Island, w szczególności Hempstead, które nie rozwijały się jako niezależne społeczności.
Przedstawił plan ogólny, co można zrobić, aby zapewnić Long Island społeczny, kulturowy i gospodarczy kontekst, którego potrzebuje.
- Bardzo reprezentujące te obserwacje, tak myślące centra miast społeczności Long Island, rozmieszczone wokół głównych skrzyżowań komunikacyjnych, nie są zajęte przez instytucje kulturalne, komercyjne i społeczne, jak oczekiwano ze stosunku tożsamości społeczności i kontekstu miejskiego, ale przy parkingach.
Nie niektóre, ale hektary paringów.
Nie narzekając na brak kontekstu miejskiego i prawdziwej społeczności, te puste obszary wokół skrzyżowania Long Island.
oferują wyjątkową szansę na oparte na planowaniu przemyślenia, ponowne rozpatrzenie znaczenia społeczności.
dodał Vogl.
Sprawdź kroki planu głównego po przerwie.
Miasta są pożądane: zwiększanie gęstości zaludnienia i różnorodności kulturowej na Long Island, tworzenie osiedlowych centrów turystycznych zapewni więcej życia.
i możliwości dla ludzi.
Wypełnianie stron o wysokim potencjale 100% zawartością, zamieniając widmowe miasta w miejsca o silnej tożsamości, różnorodności i przepuszczalności połączeń.
.
Cheungvogl Site: Hempstead, New York Cienki kawałek 85% wolnych miejsc zaoferuje ogromny potencjał, aby odmienić życie społeczności w odważny sposób.
Działka o powierzchni 1085 m x 140 m między Main Street i Franklin Street w centrum Hempstead jest identyfikowana jako laboratorium testowe dla projektu: 100% Treść.
1.
Hempstead Lab zamieni wolne miejsca jako miejsce osiągnięte przez nadającą się do zamieszkania pionową abstrakcję uwzględniającą tożsamość przestrzenną, różnorodność kulturową i łączność fizyczną.
2.
Ponowne otwarcie wolnych stron na możliwości dla wszystkich, zapewnienie wysokiej jakości środowiska na żywo / pracy / zabawy, wydłużenie czasu w mieście przyniesie.
Życie.
z powrotem do centrów miast na Long Island.
3.
Wielofunkcyjne pomieszczenia do życia / pracy / zabawy ., są mieszane, przemiennie, edytowane i wymieniane zgodnie z wymaganiami, aby umożliwić elastyczną ekspansję lub wzrost.
Centrum ma na celu zapewnić 100% zadowolenia ., a następnie doprowadzi do.
100% szczęścia.
dla jego mieszkańców.
[podobne: klinkier na schody zewnętrzne, klinkier na schody, loom bands allegro ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: klinkier na schody klinkier na schody zewnętrzne loom bands allegro