Budownictwo i architektura : Konkurs Piraeus Tower 2010 / Mekano

Mekano, zespół młodych egipskich architektów podzielił się z nami swoją propozycją Konkursu Piraeus Tower 2010, za co otrzymali wyróżnienie.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Naszym głównym założeniem jest przekształcenie budynku w punkt orientacyjny poprzez udział wszystkich dzieci w mieście w budowie budynku, w którym projekt obejmuje jednostki kubiczne, dzieci będą barwić te kostki, a następnie zostaną zainstalowane na proponowanej konstrukcji budynku, aby przesunąć te kostki w trzech wymiarach, aby tworzyć estetyczne formacje, takie jak lew Piraeus, na przykład w połączeniu z oświetleniem, które będzie używane z budową, aby nadać ducha radości i zabawy budynkowi i otoczeniu oraz stać się wizytówką wejścia do miasta.
Budynek będzie własnością mieszkańców Grecji, dzieci będą pracować na jednostkach kubicznych, postawią kostkę pod nadzorem ich rodzin, które kupią kostkę, a zatem każda rodzina będzie posiadać jednostkę budynku ma odpowiedzialność przez lata mijają to dla dzieci w ich rodzinie, co zwiększa poczucie przynależności, że ludzie dla tego budynku i poczucie odpowiedzialności wobec tego budynku i zainteresowania – Paix, będą rozwijane.
Ruch zależy od konstrukcji wsporczej kostek dodanych głównych bloków ruchu w ramach ruchu trójwymiarowego w celu uzyskania trójwymiarowych formacji konstrukcji dodano pas, który może blokować ruch w kierunku poziomym i pionowym.
Kostki nie kosztują dużo pieniędzy, gdzie ludzie będą kupować te jednostki, a dzieci będą je malować i farbować, aby przygotować je do procesu instalacji.
Opis materiału Oświecona półprzezroczystość – materiał pudełek Półprzezroczyste właściwości dupont corian są szczególnie odpowiednie dla całej koncepcji z wielu powodów: / kolory: szeroka gama dostępnych kolorów oznacza, że można znaleźć coś dla każdego nastroju lub otoczenia 2 / oświetlenie: światło jest w trzech wymiarach, które mogą być formowane w różne kształty, co umożliwia tworzenie świetlistych pudełek z nieskończoną gamą efektów powierzchniowych, które inspirują 3 / tranclucency: efekty kolorów z tamtych materiałów zmieniają się dramatycznie po bakelit.
kiedy świeci w środku pudełko jest włączone, okno zanika, a wygląd jest zdominowany przez estetykę źródła światła i kolorów.
Materiał folii teflonowej umieszczony na górze pudełka Teflonowe folie są doskonałym wyborem do generowania energii elektrycznej do zasilania świateł w pudełkach, a to dlatego, że: / elastyczność: mogą zmieścić się na dowolnej aplikacji, która może być łatwo umieszczona na wierzchu pudełka do odbierania promieniowania cieplnego prostopadle 2 / waga: jest lżejszy od szkła, co pomaga w procesie instalacji 3 / przezroczystości: cechują się wyjątkową stabilnością w ultrafiolecie, która nie wpływa na wygląd dzięki swojemu wyglądowi.
Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.
[hasła pokrewne: ezebra allegro, loom bands allegro, olx lubliniec praca ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: ezebra allegro loom bands allegro olx lubliniec praca