Budownictwo wczoraj i dzis : Ingels + Nakazawa na Rio

Bjarke Ingles W sierpniowo-lipcowym wydaniu The Economist Bjarke Ingels i Paul Nakazawa zbadali potencjał Brazylii do przeprowadzenia nowej miejskiej rewolucji .
z Igrzyskami Olimpijskimi 2014 i Igrzyskami Olimpijskimi 2016.
Dzięki tym dwóm głównym wydarzeniom, które będą gospodarzem tego samego kraju, Brazylia będzie musiała wdrożyć długoterminowe strategie właściwego wyposażenia obszarów.
Jednak prawdziwe rozwiązanie leży w poprawie kraju dla dużej lokalnej ludności, a nie tylko w zakresie obsługi tymczasowych potrzeb globalnych turystów i prasy światowej.
Więcej o artykule po przerwie.
W nadchodzącym semestrze te myśli będą tematem jesiennego studia Ingels i Nakazawy na Harvardzie, gdzie będą rzucać wyzwanie uczniom projektującym i studentom biznesu, aby stworzyli samowystarczalne i wydajne modele dla Rio.
Ćwiczenie zachęci studentów do tworzenia praktycznych pomysłów, które przyniosą zyski nie tylko w skali społecznej lub środowiskowej, ale także w skali ekonomicznej.
Strategie nie mogą być szybkimi krokami, aby naprawić problemy Brazylii.
Brazylia potrzebuje gruntownie opracowanych pomysłów, które mogą się rozwijać i odnosić sukcesy jeszcze długo po zakończeniu wydarzeń.
Ingels i Nakazawa rozumieją, że jest to idealna okazja dla Rio, aby zainwestować w kompletne ulepszenie miejskie, i będzie ekscytujące zobaczyć, jak ich mentoring wpłynie na studio.
Jeśli interesują nas kwestie społeczne, musimy zaprojektować modele biznesowe, które poprawią warunki życia ubogich jako produkt uboczny opłacalnego procesu.
Musimy zaprojektować ekologiczne systemy.
systemy zarówno ekonomii, jak i ekologii.
które działają jak miejskie perpetum mobile.
w zależności od dobroczynności, ale raczej od procesów wyzwalanych przez inwestycje.
wyjaśnił Bjarke i Nakazawa.
[hasła pokrewne: oculus allegro, jak podłączyć lampę sufitową, granit cena za m2 ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: granit cena za m2 jak podłączyć lampę sufitową oculus allegro