Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Retail Part IV

W czwartej części naszej selekcji mamy różne projekty handlowe, w tym nagrodę Building of the Year.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Bastard Store / studiometrico Włoska praktyka studiometrico podzieliła się z nami tym, jak przekształcili stare kino w Mediolanie, w nowy flagowy sklep firmy Bastard, który obejmuje także zawieszoną misę i biura dla firmy Comvert.
Skaterzy marzyli o miejscu do pracy.
Założona w Mediolanie w 1994 roku przez czterech deskorolkowców, Comvert Srl zakłada, produkuje i dystrybuuje odzież dla deskorolkarzy i snowboardzistów pod marką bastarda i dystrybuuje markę Electric we Włoszech (czytaj dalej.) Ayres Store / Dieguez Fridman Projekt stara się powielać we wnętrzu ze sklepu uczucia i wrażenia generowane przez przestrzeń miejską: możliwość niespodzianek, kontrastów, nieoczekiwanych spotkań i zmian perspektywy.
Tak jak miasta są generalnie postrzegane w ruchu i oferują wiele niespodzianek na każdej trasie, sklep zmienia się, gdy ludzie się w nim poruszają.
Ruch nigdy nie jest poziomy ani pionowy, ale jednocześnie (czytaj więcej.) D Biżuteria / Vaillo + Irigaray Projekt wybiera archaiczną magiczną koncepcję wszechświata, która otacza wartość biżuterii, a ta dziwna proponuje – przed zwykle zatłoczonym sklepem wypełnionym biżuterią , owijka, która eksponuje cenne elementy, jako wyjątkowa, ekskluzywna.
To tworzy tajemniczą, dziwną, pustą, nieważącą, a jednocześnie wschodnią i barokową atmosferę (czytaj więcej.) Barbie Shanghai Store / Slade Architecture Nowojorska Slade Architecture zaprojektowała pierwszą w historii flagę Barbie dla Mattela.
Sklep o powierzchni 35 000 stóp kwadratowych mieści największą na świecie i najobszerniejszą kolekcję lalek Barbie i licencjonowanych produktów Barbie, a także szereg usług i zajęć dla fanów Barbie i ich rodzin (czytaj dalej.) San Fusia apteka / hiszpańska praktyka XPIRAL XPIRAL wykonał przyjemną pracę wewnętrzną w tej aptece, z niesamowitym wykończeniem.
Zapoznaj się z pełnym photosetem autorstwa Juana de la Cruz Megíasa (czytaj więcej.)
[podobne: oculus allegro, olx lubliniec praca, olx pisz ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: oculus allegro olx lubliniec praca olx pisz