Architektura 21szego wieku : Propozycja Ferme Darwin / SOA + holdUP

Dzięki uprzejmości SOA + holdUP Zaprojektowany przez SOA + holdUP, wniosek FERME DARWIN syntetyzuje pionowe farmy i obiekty kulturalne w oryginalny sposób.
Układanie tych różnych elementów sztuki, muzyki i edukacji jest jak świętowanie wprowadzania rolnictwa w samym sercu miasta.
Zakotwiczony w wizjonerskim mieście, takim jak Bordeaux, projekt dotyczy również problemów zdrowotnych, żywnościowych, etycznych i społecznych.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Zagnieżdżony w pozostałościach koszar niel., Ferme Darwin to projekt pilotażowy, który spełnia wiele funkcji, między naturą i kulturą.
Z okazji koncertu plenerowego lub wystawy czasowej przechodniom z przyjemnością poznają kwestie środowiskowe ściśle związane z rolnictwem.
Ta cnota edukacyjna wydaje się niezbędna w okresie, w którym łańcuch żywnościowy jest bardziej nieprzejrzysty dla konsumentów niż kiedykolwiek wcześniej.
Technika produkcji i uprawy.
identyfikowalność jest tu krystalicznie czysta.
Dzięki uprzejmości SOA + holdUP Set jako kontynuacja przyszłego spaceru, scena muzyczna i galeria edukacyjna zamienią istniejącą ruinę w przepuszczalną ścianę otaczającą, wciąż noszącą ślady czasu.
W tle dostęp do urządzeń technicznych wspierających farmę pionową.
Ten zbiór zgrupowanych przestrzeni znajduje się na poziomie ulicy, aby uwolnić górne piętra od niepotrzebnego obciążenia.
W związku z tym rośliny wydają się lewitować niemal nadprzyrodzone, utrzymywane przez lekką konstrukcję stalową, aby czerpać korzyści z maksymalizacji ekspozycji na światło.
Dzięki uprzejmości SOA + holdUP Koncepcja przedziałów do układania w stos do uprawy roślin została opracowana z wykorzystaniem całkowicie elastycznej ramy konstrukcyjnej, oferującej wielokrotne aktywa.
Człowiek pracuje około sześciu stóp nad ziemią, w tradycyjny sposób i uprawia każdy rodzaj pożywienia.
Każdy zbiór jest biologiczny i zoptymalizowany przez cały rok dzięki połączeniu uzupełniających się gatunków.
Wielopoziomowy system spełnia wymogi ekologiczne i zrównoważone, technicznie (automatycznie sterowane urządzenie efektywne pod względem zużycia wody, energia słoneczna, rolnictwo ekologiczne, krótki łańcuch dostaw) tak samo jak socjologicznie (zatrudnienie).
Dzięki uprzejmości SOA + holdUP Architekci: SOA + holdUP Lokalizacja: Bordeaux, Francja Klient: Darwin Ecosysteme Technologia: Courtirey Typologia: Farma pionowa, scena muzyczna i galeria edukacyjna Warunek: Prowizja prywatna Powierzchnia podłogowa: 2 800sqm Status: Budżet bieżący: 620 000.
[przypisy: wiatrownica boczna, klinkier na schody zewnętrzne, klinkier na schody ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: klinkier na schody klinkier na schody zewnętrzne wiatrownica boczna