Architektura 21szego wieku : Targi niemieckiego pawilonu / Szanghaju 2010

Oto kolejny świetny film poklatkowy z Seppe, tym razem poprowadzony przez niemiecki pawilon w Szanghaju zaprojektowany przez Schmidhubera + Kaindl GmbH (więcej informacji na temat Szanghaju tutaj).
Pawilon zaprojektowany przez Lennarta Wiechella o powierzchni 6000 m2 jest największą budowlą w kraju na każdej ekspozycji.
Geometryczna bryła budynku została pomyślana jako trójwymiarowa rzeźba, a forma otacza określone przestrzenie, które ukazują różne aspekty Niemiec.
Jak widać na wideo, pawilon zawiera centralne źródło energii, fabrykę, sekcję operową i kulturalną, a nawet park.
Obszary te pokazują postęp technologiczny Niemiec i produkty, które mają pomóc rozwiązać problemy urbanizacyjne, a zwiedzający powoli przesuwają się obok niektórych instalacji na ruchomych chodnikach.
W przeciwieństwie do innych krajów.
pawilony, które wydają się działać z jednego spójnego tematu, niemiecki pawilon wydaje się znacznie bardziej zajęty.
.
to konglomerat wielu różnych pomysłów i produktów, które można zobaczyć na każdym zakręcie.
Co sądzisz o Balancity.
Zobacz inne filmy, które Seppe nam udostępnił, takie jak jego upływ czasu w brytyjskim pawilonie czy jego wideo z pawilonu duńskiego.
Pełna lista kredytów po przerwie.
Kredyty niemieckiego pawilonu: Ogólna odpowiedzialność: Niemieckie Federalne Ministerstwo Gospodarki i Technologii Organizacja i eksploatacja: Koelnmesse International GmbH Projekt, planowanie i realizacja: Konsorcjum German Pavilion Shanghai GbR, w składzie: Architektura: Schmidhuber + Kaindl GmbH, Monachium Wystawa: Milla und Partner GmbH, Stuttgart Execution: Nüssli (Deutschland) GmbH, Roth Tekst z designboom.
[przypisy: wiatrownica boczna, olx pisz, olx puławy ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: olx pisz olx puławy wiatrownica boczna