Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

W zeszłym tygodniu przedstawiliśmy projekty z całego świata.
Rozumiemy, że być może przeoczyłeś kilka, więc nasz wybór najlepszych projektów z zeszłego tygodnia pochodzi z Kolumbii, Portugalii, Czech, Austrii i Australii.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Argos, budowanie elektrycznego generatora w fabryce cementu / Felipe Gonzalez-Pacheco W lipcu 2006 roku projekt jest zwycięzcą konkursu architektonicznego na rozwiązanie skóry .
dla budynku technicznego zawierającego instalację elektryczną do wytwarzania cementu.
Fabryka chciała wygenerować również korporacyjny wizerunek budynku.
Ich celem stała się wzajemna szansa na wygenerowanie laboratorium doświadczalnego możliwości technicznych z produkowanym materiałem, z betonami o bardzo niskiej gęstości (czytaj dalej.) Miramar Houses / dEMM Arquitectura Położony w pobliżu plaży projekt Miramar podzielony jest na dwa domy w zabudowie bliźniaczej .
Domy są zbudowane w dwóch tomach, tak że parter integruje geometrię działki, pozwalając górnej kondygnacji na interakcję bardziej bezpośrednio ze środowiskiem i wyrównaniami sąsiadujących konstrukcji (czytaj więcej.) Stribrna Skalice House / Prodesi | Domesi Zadaniem było zbudowanie współczesnego domu weekendowego.
Nasz klient chce spędzać tam głównie darmowe weekendy, jednak w lecie mogą zostać dłużej.
Z pierwotnego chaty zachowała się tylko masywna kamienna piwnica.
Służy jako podstawa do betonowej płyty, która podtrzymuje wspornikowe części nowego domu.
Dom został zaprojektowany jako nowoczesna struktura drewna (.
Dwa na cztery.
System) (czytaj więcej.) Caldor Hotel / Söhne & Partner Seedörfl to niewielka kolekcja domów, otaczający krajobraz jest płaski.
Na północnym wschodzie federalna autostrada B16 przecina pola.
Dwupiętrowa, składana bryła budynku z wystającym pyskiem, sypialnie na pierwszym piętrze i uderzające perforowane pasy wzdłuż fasady wygląda jak zbudowane logo (czytaj więcej.) UAP + Ned Kahn, aby stworzyć kinetyczną grafikę dla Międzynarodowego Portu Lotniczego w Brisbane studio projektowe Urban Art Projects (UAP) ogłosiło współpracę z artystą Nedem Kahnem i Brisbane Airport Corporation (BAC) w celu przekształcenia krótkoterminowego wielopoziomowego parkingu publicznego Brisbane w ośmiopiętrową kinetyczną sztukę publiczną projekt.
Kahn, który opracował międzynarodowe obserwacje dla swoich prac, które wykorzystują naturalne elementy, takie jak wiatr i światło, będzie współpracował z zespołem projektowym UAP i BAC, aby stworzyć kinetyczną fasadę o powierzchni 5000 m.
dla nowego krótkoterminowego samochodu krajowego.
park (czytaj więcej.)
[hasła pokrewne: loom bands allegro, allegro ukraina, olx lubliniec praca ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: allegro ukraina loom bands allegro olx lubliniec praca